bloga kredito istorija

Paskolos su bloga kredito istorija

Nelegalios paskolos, dirbantiems užsienyje ir apie kreditorius

Jei jus domina paskolos su bloga kredito istorija, akivaizdu, kad iki šiol jūs buvote ne vieną kartą pasinaudoję kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis. Tai pat turbūt irgi žinote, ką reiškia finansiniai sunkumai.

Deja, bet tokių žmonių Lietuvoje yra daugybė. Visa tai rodo, kad daugybės žmonių finansinė padėtis tikrai nėra pavydėtina. Ir tokiais atvejais tikrai nereikėtų visuomet kaltinti patirties ar žinių trūkumo. Kiekvienas atvejis yra labai individualus ir skirtingas – net ir finansiškai išprusę bei didelę patirtį turintys žmonės gali susidurti su įvairiomis finansinėmis problemomis. Kai kurios pablogintų jų asmeninę kredito istoriją.

Nelegalios paskolos

Todėl jei jums šią akimirką prireikė paskolos ir jūsų asmeninis kredito reitingas nėra teigiamas, turbūt svarstote, kokios yra jūsų galimybės gauti paskolą. Tačiau į šį klausimą jums geriausią atsakymą pateiks ne kas kitas, o pasirinktas kreditorius.

Dar geriau, jei jūs savo paskolos paraiškas pateiktumėte ne vieniems kreditoriams, tokiu būdu sulaukdami kur kas daugiau skirtingų pasiūlymų ir atsakymų, padedančių jums lengviau susidaryti aiškesnę nuomonę.

Nos jūsų geriausia išeitis tai nelegalios paskolos. Jos išduodamos fizinių asmenų, dažniausiai per įvairių portalų skelbimus. Žinoma tai jūsų teisė rinktis ar norite nelegalios paskolos.

Dirbantiems užsienyje

Be abejo, kiekvienas kreditorius prieš suteikdamas paskolą dėl jos besikreipiančiam vartotojui, privalo įvertinti jo mokumą. Tačiau jei žmogaus asmeninė kredito istorija yra bloga, tai tikrai nereiškia, kad jo pajamos yra nepakankamos. Galimai žmogus yra dirbantis užsienyje ir tada pajamos skaičiuojamos pagal gaunamą pavedimą į jo nurodytą banko sąskaitą. Žinoma tam reikės pateikti visus dokumentus. Tai būtų:

• Neterminuota arbo sutartis
  • Banko išrašas už paskutinius 3mėn
  • Gyvenamoji vieta užsienyje

Todėl tai ir nereiškia, kad jam yra užkirstas kelias gauti paskolą. Galbūt žmogus šią akimirką gauna pakankamas mėnesines pajamas, nebeturi jokių finansinių įsipareigojimų ir labai atsakingai žvelgia į savo asmeninių finansų valdymą.

Tokiu atveju jo praeitis vaidintų kur kas mažesnį vaidmenį kreditorių apsisprendime suteikti paskolą ar jų gautą paskolos paraišką atmesti. Be to, apie kreditorių keliamus reikalavimus ir kitas svarbias detales jūs visuomet galite sužinoti tiesiogiai apsilankę jų internetiniuose tinklalapiuose.

Apie kreditorius

Kiekvieni kreditoriai turi savo internetinius puslapius, kuriuose pateikia ne tik daug naudingos informacijos tokiomis finansinėmis paslaugomis besidomintiems vartotojams, tačiau taip pat suteikia galimybę paskolos paraišką užpildyti ir pateikti nuotoliniu būdu.

Tai reiškia, kad interneto pagalba jūs galite be jokių didesnių sunkumų pateikti paraiškas daugybei skirtingų kreditorių.

Kiek antstoliai gali išskaičiuoti iš atlyginimo?

Paskola iš žmonių

Paskolos bedarbiams įsiskolinusiems